Výměna a reklamace

Může nastat situace, kdy si i přes to, že máme u každého produktu tabulku velikostí, objednáte špatnou velikost oblečení nebo se zbožím budete v jiném směru nespokojeni. Řešení je však velice jednoduché. Pro tyto případy jsme si připravili jednoduchý formulář pro online podání žádosti o vrácení, výměnu nebo reklamaci zboží.


Zboží odesílejte nebo noste na adresu:


Parkour Oblečení s.r.o.
Masarykovo náměstí 60/33
251 01 Říčany

Tel.: +420 737 820 677
E-mail: info@enjoythemovement.cz

Jméno odesílatele se musí shodovat se jménem uvedeným při objednání zboží. Jakmile nám zásilka dorazí, tak ji bez zbytečných prodlev vyřídíme.


Pro reklamaci, výměnu nebo vrácení zboží se prosím přihlaste do svého účtu, v historii objednávky vyberte objednávku a v detailu objednávky vyberte daný produkt.


Pokud jste se nezaregistrovali a nemáte svůj účet, zadejte níže email uvedený v objednávce a my Vám zašleme emailem odkaz na založení účtu, kde už budete moci reklamovat, vyměňovat nebo vracet Vaše zboží.
Formuláře pro výměnu, reklamaci a vrácení peněz

Neregistrování zákazníci musí při výměně, vrácení a reklamaci vyplnit formuláře, které jsou dostupné níže. Je nutno doručit konkrétní formuláře přímo se zbožím na prodejnu.